Καθαρισμός παραλίας Let’s make Kalo Chorio Green

Τα σκουπίδια σε όλο το νησί μας και στις υδάτινες οδούς είναι ένα πολύ σοβαρό πρόβλημα . Ας βοηθήσουμε όλοι μαζί να σταματήσουν τα σκουπίδια να εισέρχονται στα νερά μας. Ας ευαισθητοποιήσουμε την κοινότητα σχετικά με τη σοβαρότητα της ρίψης σκουπιδιών. Γιατί όλα τα σκουπίδια καταλήγουν στις θάλασσες μας .

Καθαρισμός στον Άγιο Παντελεήμονα

Let’s make Kalo Chorio Green

14/07/2021 και όταν η υπομονή μας εξαντλείται από την αναμονή, οι εθελοντές μας αναλαμβάνουν δράση. Μανώλης Αρναουτάκης ,Μιχάλης Καβουσανός , Ηλίας Χριστινάκης . Και αφού οι αρμόδιοι αδυνατούν …. εμείς μπαίνουμε μπροστά !!!! ευχαριστούμε παιδιά για την διάθεση των μηχανημάτων και του χρόνου σας

Δύναμη μας μόνο οι άνθρωποι μας

Και για να μην ξεχνάμε είναι η δεύτερη φορά (2018 Καβουσανός Γιάννης & Μαυρικάκης Μιχάλης ) που με μηχανήματα και προσωπική εθελοντική εργασία ανελαβαν δραση .

#Let’s_make_Kalo_Chorio_Green #εθελοντικός_καθαρισμός #παραλία #πολιτιστικός_σύλλογος #καλό_χωριό #ίστρον #Άγιος_Παντελεήμονας